οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24014
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 18 Μάιος 2019, 11:43

παιδιά η φιλία έχει το ερωτικό μέσα της, η φιλία είναι θαυμασμός και εκτίμηση του ωραίου σε έναν τρίτο, καλά περίπου, πάλι όλα σε εμάς γυρνάνε, αλλά ας πούμε οτι είναι προς τρίτον.

Αν ειναι γυναίκα και είμαστε ανδρες και το ωραίο ειναι και ελκυστικό, η φιλία έχει και ερωτισμό, αλλιώς δουλευόμαστε, δεν είμαστε φίλοι.

αν θέλουμε να μην έχει, τα γνωστά, κρατάμε την ανάσα μας μέχρι να σκάσουμε η να την σκάσουμε.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 18 Μάιος 2019, 11:44

Ρε σεις χαλαρώστε λίγο. Δεν χρειάζεται να πάμε όλοι με όλους.

Ας πάμε και για καφέ ή για τάβλι στην τελική. Δεν έγινε κάτι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 11:45

fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:41
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:38
fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:07


Εγω δεν πιστευω οτι υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων.Εσυ το ισχυριζεσαι και σε σενα πεφτει το βαρος της αποδειξης.

Ο μονος τροπος για να αποδειχθει ο ισχυρισμος σου ως αληθης ειναι να κανεις σεξουαλικη κινηση (εφοσον και οι δυο ειστε ελευθεροι και δεν εισαι 100 κιλα ή με μασελα)
Αποφεύγεις να απαντήσεις. Εσύ μια που είναι 100 κιλά και με μασέλα που είναι εκτός τελείως του γούστου σου,δεν έμπαινες με τίποτα αλλά κάνετε παρέα σαν να κάνεις με τον κολλητό σου δεν σημαίνει ότι έχετε μια γαμημένη φιλία ρε φίλε;

Εγώ έτσι είμαι, με παραπάνω κιλά, αρκετά παραπάνω από το κανονικό μου θα έλεγα :lol: οπότε όπως είπα και πριν ότι δεν είμαι του γούστου του δεν είναι του γούστου μου άρα αυτό που έχουμε είναι φιλία, αφού δεν υπάρχει έλξη ερωτική είναι φιλία.
Μα δεν αποφευγω.Το εγραψα δυο φορες ηδη.

Ναι σε αυτην την περιπτωση ειναι φιλια.

Οπως ειπα οτι εχω και κοινωνικες σχεσεις με γυναικες που μου αρεσουν γιατι ξερω να σεβομαι τις κοινωνικες συμβασεις.

Φυσικα αυτες τις θεωρω κοινωνικες συναστροφες και οχι φιλια.
Ε άρα παραδέχεσαι ότι υπάρχει φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών case closed για σένα.

Neeeext
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

fagano3

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 18 Μάιος 2019, 11:46

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:45
fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:41
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:38


Αποφεύγεις να απαντήσεις. Εσύ μια που είναι 100 κιλά και με μασέλα που είναι εκτός τελείως του γούστου σου,δεν έμπαινες με τίποτα αλλά κάνετε παρέα σαν να κάνεις με τον κολλητό σου δεν σημαίνει ότι έχετε μια γαμημένη φιλία ρε φίλε;

Εγώ έτσι είμαι, με παραπάνω κιλά, αρκετά παραπάνω από το κανονικό μου θα έλεγα :lol: οπότε όπως είπα και πριν ότι δεν είμαι του γούστου του δεν είναι του γούστου μου άρα αυτό που έχουμε είναι φιλία, αφού δεν υπάρχει έλξη ερωτική είναι φιλία.
Μα δεν αποφευγω.Το εγραψα δυο φορες ηδη.

Ναι σε αυτην την περιπτωση ειναι φιλια.

Οπως ειπα οτι εχω και κοινωνικες σχεσεις με γυναικες που μου αρεσουν γιατι ξερω να σεβομαι τις κοινωνικες συμβασεις.

Φυσικα αυτες τις θεωρω κοινωνικες συναστροφες και οχι φιλια.
Ε άρα παραδέχεσαι ότι υπάρχει φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών case closed για σένα.

Neeeext
Ναι οταν ειναι χαλι μαυρο η γυναικα και δεν μοιαζει με γυναικα.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41086
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 18 Μάιος 2019, 11:46

Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:34
Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;
Θα έχουν μικροσκοπικό εγκέφαλο που μέσα χωράει μόνο το σεξ και το φαΐ και δεν βλέπει τις γυναίκες σαν ανθρώπους αλλά σαν περίβλημα μουνιού.

Είμαι βέβαιος ότι οι περισσότεροι απ' αυτούς θα θεωρούσαν ψυχική ανωμαλία (όχι απλώς κοινωνική) να έλκεται ένας 40χρονος ερωτικά από ένα 12χρονο, παρότι συμβαδίζει απόλυτα με την βιολογική εικόνα που περιγράφουν σχετικά με την ανυπαρξία φιλίας μεταξύ των δύο φίλων.

Ή είναι εξαιρετικά πεινασμένοι σεξουαλικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 18 Μάιος 2019, 11:47

Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:40
Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:34
Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;
Όχι, είναι το νήμα που δεν κοροϊδεύουμε τον κόσμο.
Οχι, είναι το νήμα που κοροϊδεύουν τον κόσμο οτι είναι και πολύ άντρες ναουμε και κάθε γυναίκα είναι πιθανό γαμήσι κι ότι το να βγάζεις τα εσώψυχά σου στις γυναίκες, να νοιαζεσαι γι αυτές σε ανθρώπινο επίπεδο, να είστε εκεί ο ένας για τον άλλον στα δύσκολα, δεν είναι φιλία, γιατί δεν κάνουν χειραψία με μπράτσα σβαγκερνέικεροσταλονλιστικα και τι θα πουν κι οι άντρες πραγματικοί φίλοι του "πίτσα μπύρα τελικός όλες οι γυναίκες είν πουτάνες";

fagano3

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 18 Μάιος 2019, 11:48

hellegennes έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:46
Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:34
Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;
Θα έχουν μικροσκοπικό εγκέφαλο που μέσα χωράει μόνο το σεξ και το φαΐ και δεν βλέπει τις γυναίκες σαν ανθρώπους αλλά σαν περίβλημα μουνιού.

Είμαι βέβαιος ότι οι περισσότεροι απ' αυτούς θα θεωρούσαν ψυχική ανωμαλία (όχι απλώς κοινωνική) να έλκεται ένας 40χρονος ερωτικά από ένα 12χρονο, παρότι συμβαδίζει απόλυτα με την βιολογική εικόνα που περιγράφουν σχετικά με την ανυπαρξία φιλίας μεταξύ των δύο φίλων.

Ή είναι εξαιρετικά πεινασμένοι σεξουαλικά.
Το 12 χρονο δεν ειναι ανεπτυγμενο.Δεν ειναι γυναικα.Ειναι παιδι.

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12594
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 18 Μάιος 2019, 11:51

Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:34
Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;
Ναι , η κουζίνα είναι στην προηγούμενη πόρτα.
SpoilerShow
Εικόνα
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 11:51

Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:27

Φιλία δεν είναι μόνο να κλαφτώ κάπου για ένα πρόβλημα που έχω.

Φιλία είναι

Εικόνα

Και αυτή τη πλευρά την έχουμε πιάσει ρε φίλε. Και για γκόμενες έχουμε μιλήσει και για πηδήματα και για ένα σωρό μαλακίες. Και σε τσακωμό που είχε στον δρόμο μπήκα ανάμεσα πριν πιαστούν στα χέρια. Δεν άρχισα τα μπουνίδια αλλά ζήτησα ευγενικά στον άλλον να φύγει. Και εννοείται αν έπεφταν πάλι θα χωνόμουν να τον τραβήξω. Όπως έχω κάνει σε παρόμοια φάση αλλά με γκόμενο. Δηλαδή τι διαφορετικό και παραπάνω θα έκανε ένας άντρας που δε θα έκανα εγώ; να κατουράμε δίπλα δίπλα όρθιοι;
Είδες όμως; εσύ το είπες "να κλαφτώ κάπου". Του έδωσες αρνητική χροιά.Εγώ από την άλλη έπιασα την ευαίσθητη πλευρά που εσύ δε θα μπεις στη διαδικασία να την πιάσεις γιατί άντρας daaahhh.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Naida την 18 Μάιος 2019, 11:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24014
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 18 Μάιος 2019, 11:53

hellegennes έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:46
Θα έχουν μικροσκοπικό εγκέφαλο που μέσα χωράει μόνο το σεξ και το φαΐ και δεν βλέπει τις γυναίκες σαν ανθρώπους αλλά σαν περίβλημα μουνιού.
συγχέεις τον ερωτισμό με το σεξ στα τέσσερα κλπ. Ο ερωτισμός ειναι μέρος της φιλίας νομίζω.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 18 Μάιος 2019, 11:54

hellegennes έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:46
Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:34
Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;
Θα έχουν μικροσκοπικό εγκέφαλο που μέσα χωράει μόνο το σεξ και το φαΐ και δεν βλέπει τις γυναίκες σαν ανθρώπους αλλά σαν περίβλημα μουνιού.

Είμαι βέβαιος ότι οι περισσότεροι απ' αυτούς θα θεωρούσαν ψυχική ανωμαλία (όχι απλώς κοινωνική) να έλκεται ένας 40χρονος ερωτικά από ένα 12χρονο, παρότι συμβαδίζει απόλυτα με την βιολογική εικόνα που περιγράφουν σχετικά με την ανυπαρξία φιλίας μεταξύ των δύο φίλων.

Ή είναι εξαιρετικά πεινασμένοι σεξουαλικά.
Νομιζω οτι δεν καταλαβαίνουν καν ποσο υποτιμούν τους εαυτούς τους και το φύλο τους

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 11:54

fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:46


Ναι οταν ειναι χαλι μαυρο η γυναικα και δεν μοιαζει με γυναικα.
Συμφωνώ όταν είναι εκτός γούστου σου. Άλλος βρε αδερφέ μπορεί να γουστάρει το χάλι το μαύρο, ε εκεί δε μπορείς να έχεις φιλία :102:

αλλά γενικά καταλήγουμε ότι όταν δεν υπάρχει ερωτική έλξη, υπάρχει φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών. Σωστά;

θέλω να σε ακούω να μου το λες :hebit:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2019, 11:55

Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:54
hellegennes έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:46
Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:34
Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;
Θα έχουν μικροσκοπικό εγκέφαλο που μέσα χωράει μόνο το σεξ και το φαΐ και δεν βλέπει τις γυναίκες σαν ανθρώπους αλλά σαν περίβλημα μουνιού.

Είμαι βέβαιος ότι οι περισσότεροι απ' αυτούς θα θεωρούσαν ψυχική ανωμαλία (όχι απλώς κοινωνική) να έλκεται ένας 40χρονος ερωτικά από ένα 12χρονο, παρότι συμβαδίζει απόλυτα με την βιολογική εικόνα που περιγράφουν σχετικά με την ανυπαρξία φιλίας μεταξύ των δύο φίλων.

Ή είναι εξαιρετικά πεινασμένοι σεξουαλικά.
Νομιζω οτι δεν καταλαβαίνουν καν ποσο υποτιμούν τους εαυτούς τους και το φύλο τους
Αυτό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41086
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 18 Μάιος 2019, 11:58

Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:47
Feindflug έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:40
Ίφιδα έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:34
Εδώ είναι το νήμα που οι "γαμάωότικινειταιοπωςκιανειναι" που βλέπουν τις γυναίκες σαν κινούμενες τρύπες λένε ότι όποιος κάνει φιλίες με γυναίκες δεν είναι άντρας;
Όχι, είναι το νήμα που δεν κοροϊδεύουμε τον κόσμο.
Οχι, είναι το νήμα που κοροϊδεύουν τον κόσμο οτι είναι και πολύ άντρες ναουμε και κάθε γυναίκα είναι πιθανό γαμήσι κι ότι το να βγάζεις τα εσώψυχά σου στις γυναίκες, να νοιαζεσαι γι αυτές σε ανθρώπινο επίπεδο, να είστε εκεί ο ένας για τον άλλον στα δύσκολα, δεν είναι φιλία, γιατί δεν κάνουν χειραψία με μπράτσα σβαγκερνέικεροσταλονλιστικα και τι θα πουν κι οι άντρες πραγματικοί φίλοι του "πίτσα μπύρα τελικός όλες οι γυναίκες είν πουτάνες";
Δύο μέρες μετά το Πάσχα, πέθανε από καρδιά ο πατέρας παιδικής μας φίλης. Με την κοπέλα αυτή μεγαλώσαμε στην ίδια γειτονιά, είναι στην ηλικία του αδερφού μου (2 χρόνια μεγαλύτερή μου) και είμαστε φίλοι όσο θυμάμαι την ζωή μου (και οι τέσσερις κάναμε παρέα μαζί της). Μετά την κηδεία, πήγαμε σπίτι της και γαμηθήκαμε στην μαλακία, γιατί συν τοις άλλοις έχουμε το χιούμορ και την μαλακία στο αίμα μας. Γελάσαμε με την ψυχή μας, σε βαθμό που κάποιοι γείτονες ενοχλήθηκαν, στυλ «χαίρεστε που τον κηδέψατε». Όμως το κάναμε αυτό γιατί η κοινή μας φίλη είχε την ανάγκη να νιώσει ανάλαφρη, να ξορκίσει τον πόνο με θλίψη, να έχει κάποιους να είναι δίπλα της και να περάσει καλά. Έμεινε λίγες μέρες στο πατρικό της (δεν μένει πια εδώ) και κάθε βράδυ ερχόταν στο σπίτι της αδερφής μου, μαζευόμασταν και λέγαμε όλο το βράδυ μαλακίες.

Αυτό, καλά μου παιδιά, λέγεται φιλία. Δεν υποκρύπτει κανέναν ερωτισμό, είναι τι σημαίνει να νοιάζεσαι για τον άλλον και να του συμπαραστέκεσαι, να γελάς μαζί του, να κλάψεις μαζί του, να κάνεις χαβαλέ και να τον βοηθήσεις. Και όχι, εμφανισιακά είναι μια χαρά. Ψιλή, λιγνή, μελαχρινή, με ωραία χαρακτηριστικά. Κάναμε παρέα από παιδιά, την βλέπω σαν ξαδέρφη μου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

fagano3

Re: οι γυναίκες θέλουν φιλίες με άνδρες ενω οι άνδρες μόνο σεξ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 18 Μάιος 2019, 11:58

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:54
fagano3 έγραψε:
18 Μάιος 2019, 11:46


Ναι οταν ειναι χαλι μαυρο η γυναικα και δεν μοιαζει με γυναικα.
Συμφωνώ όταν είναι εκτός γούστου σου. Άλλος βρε αδερφέ μπορεί να γουστάρει το χάλι το μαύρο, ε εκεί δε μπορείς να έχεις φιλία :102:

αλλά γενικά καταλήγουμε ότι όταν δεν υπάρχει ερωτική έλξη, υπάρχει φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών. Σωστά;

θέλω να σε ακούω να μου το λες :hebit:
Μα γιατι να μην το πω;

Εγω δεν πιστευω οτι μια γυναικα δεν μπορει να ειναι αξιολογη.

Αυτο που πιστευω ειναι οτι δεν μπορει ενας αντρας να μην δει μια ομορφη γυναικα σεξουαλικα.(κατι που δεν μπορω να καταλαβω γιατι να ενοχλει μια γυναικα εφοσον αυτη ειναι εντιμη και δεν θελει να παραμυθιαζει τον αντρα για να τον χρησιμοποιει ως καληνυχτακια)

Το οτι δεν θα της την πεσει ειναι θεμα κοινωνικων συμβασεων.

Αν μπορουσε να εχει χαρεμι θα το ειχε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών