Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26028
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Ιούλ 2019, 15:31

Ψηφιζουν (οσες δεν μπορουν τον ανταγωνισμο) οποιον υπόσχεται η προωθεί ''θετικες διακρισεις'' - ποσοστωσεις σε οτι κεφάρουν - παροχες με βαση το φυλο .

Αλλαξε η αγαμη θυγάτηρ κ εβαλε αλλες προτεραιότητες .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

alamo

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alamo » 13 Ιούλ 2019, 15:41

Τι να πω....παρά,την παλιά κακία. Η διαφορά των γυναικών με τα άλογα,είναι ότι δεν χέζουν στις παρελάσεις.
Μέχρι περσυ που παίρναγε η μπογιά μου σαν hr , cv με ιστορικό “τεχνήτρια νυχιών “ για θέση μεκανίκου, καραθετικών επιστημών δλδ, σαράντα χρόνων οικογενειαρχισα γαιδόυρα, έμπαινα σε πειρασμό να την βάλω σαν training να δω κλινική εικόνα και συμπεριφορά περίγυρου, κοινωνικό ανθρωπολογικό πείραμα . Αααα το τεχνήτρια τράβηξε την αναγούλα μου

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 13 Ιούλ 2019, 15:45

Αγις έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:31
Ψηφιζουν (οσες δεν μπορουν τον ανταγωνισμο) οποιον υπόσχεται η προωθεί ''θετικες διακρισεις'' - ποσοστωσεις σε οτι κεφάρουν - παροχες με βαση το φυλο .

Αλλαξε η αγαμη θυγάτηρ κ εβαλε αλλες προτεραιότητες .
Το ξέρεις που εδώ και πολλά χρόνια έπαιζε και το έργο άγαμος υιός (σύνταξη κλπ)? :smt005:

Απαντώντας δε σε όλους, έχω να σας πω τα εξής:
α) Ξου ζωντόβολα! Τόσα χρόνια στο πχώρουμ, έχω μάθει πότε πέφτει σύρμα για ομαδικό τρολ.
β)Όσο τρολ και να κάνετε, όση πλάκα και να κάνετε, δεν θα καλύψετε την έλλειψη ήθους που επέδειξε το καρντάσι σας. Απλά, είναι ντροπή.
γ) Ούτε καν οι γυναίκες της γενιάς σας δεν ήταν έτσι χάλια όπως θέλετε να περιγράφετε.
δ) Τον ανόθευτο ανταγωνισμό τον οχτρεύεται αυτός που φοβάται.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26028
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Ιούλ 2019, 15:50

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:45
Αγις έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:31
Ψηφιζουν (οσες δεν μπορουν τον ανταγωνισμο) οποιον υπόσχεται η προωθεί ''θετικες διακρισεις'' - ποσοστωσεις σε οτι κεφάρουν - παροχες με βαση το φυλο .

Αλλαξε η αγαμη θυγάτηρ κ εβαλε αλλες προτεραιότητες .
Το ξέρεις που εδώ και πολλά χρόνια έπαιζε και το έργο άγαμος υιός (σύνταξη κλπ)? :smt005:

Απαντώντας δε σε όλους, έχω να σας πω τα εξής:
α) Ξου ζωντόβολα! Τόσα χρόνια στο πχώρουμ, έχω μάθει πότε πέφτει σύρμα για ομαδικό τρολ.
β)Όσο τρολ και να κάνετε, όση πλάκα και να κάνετε, δεν θα καλύψετε την έλλειψη ήθους που επέδειξε το καρντάσι σας. Απλά, είναι ντροπή.
γ) Ούτε καν οι γυναίκες της γενιάς σας δεν ήταν έτσι χάλια όπως θέλετε να περιγράφετε.
δ) Τον ανόθευτο ανταγωνισμό τον οχτρεύεται αυτός που φοβάται. Σωστο κ είναι το μόνο
:wave:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 13 Ιούλ 2019, 15:52

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:45
δ) Τον ανόθευτο ανταγωνισμό τον οχτρεύεται αυτός που φοβάται.
Να προτείνεις να σταματήσουν να γίνονται αγώνες μόνο για γυναίκες
και να μπαίνουν οι γυναίκες στα σώματα ασφαλείας και στο στρατό με τις ίδιες αθλητικές επιδόσεις με τους άνδρες. :D

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιούλ 2019, 15:52

Το φόρουμ Παλ προσελκύει εκτός από κανονικούς ανθρώπους, κάτι ψυχάκια με ψυχο-κοινωνικές ανικανότητες που ούτε καν το θάρρος έχουν να τα βάλουν με τους γινείς τους που είναι υπεύθυνοι. Τους εχεί κάτσει στην ψυχή να τους σέβονται και να τους φοβούνται. Να συνεχίζουν και να διαινίζουν την απαξία που είχαν οι γονείς αυτοί για τη ζωή.
Είναι κυρίως ψυχολογικό το φαινόμενο. Μην το ψάχνεις σε ιδεολογίες και απόψεις.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 13 Ιούλ 2019, 15:55

Αγις έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:50
pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:45
Αγις έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:31
Ψηφιζουν (οσες δεν μπορουν τον ανταγωνισμο) οποιον υπόσχεται η προωθεί ''θετικες διακρισεις'' - ποσοστωσεις σε οτι κεφάρουν - παροχες με βαση το φυλο .

Αλλαξε η αγαμη θυγάτηρ κ εβαλε αλλες προτεραιότητες .
Το ξέρεις που εδώ και πολλά χρόνια έπαιζε και το έργο άγαμος υιός (σύνταξη κλπ)? :smt005:

Απαντώντας δε σε όλους, έχω να σας πω τα εξής:
α) Ξου ζωντόβολα! Τόσα χρόνια στο πχώρουμ, έχω μάθει πότε πέφτει σύρμα για ομαδικό τρολ.
β)Όσο τρολ και να κάνετε, όση πλάκα και να κάνετε, δεν θα καλύψετε την έλλειψη ήθους που επέδειξε το καρντάσι σας. Απλά, είναι ντροπή.
γ) Ούτε καν οι γυναίκες της γενιάς σας δεν ήταν έτσι χάλια όπως θέλετε να περιγράφετε.
δ) Τον ανόθευτο ανταγωνισμό τον οχτρεύεται αυτός που φοβάται. Σωστο κ είναι το μόνο
:wave:
Ανόθευτος ανταγωνισμός είναι να τρέχεις εσύ με ποδήλατο και να τρέχω κι εγώ με ποδήλατο. Ή να τρέχεις εσύ με τα πόδια και να τρέχω κι εγώ με τα πόδια. Όχι να τρέχεις εσύ με ποδήλατο κι εγώ με τα πόδια.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12090
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Ιούλ 2019, 15:56

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:48
stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:25
fagano3 έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 15:47
Στις εκλογες , δυστυχως, εχουν δικαιωμα ψηφου και οι γυναικες.

Παρολα αυτα πρωτα αυτες αποφευγουν να ψηφισουν γυναικες.

Ο λογος ειναι οτι ξερουν καλυτερα απο τους ανδρες οτι τις γυναικες δεν τις ενδιαφερει η πολιτικη , ειναι το αντιστοιχο του να διαλεγω κουρτινες για τους ανδρες

και οτι μια γυναικα που ασχολειται με την πολιτικη ανηκει σε μια απο τις τρεις κατηγοριες
ι/ γονος
ιι. γλαστρα πολυτελειας
ιιι, ημιτρελη , υστερικια, κακογαμημενη

Το ιιι ειναι συνηθως αριστερες οποτε η νδ εχει ακομα λιγοτερες γυναικες.(ευτυχως)
Seriously?

Ελπίζω να τρολάρεις, Φαγανούλη. Το δικαίωμα ψήφου έχει κατοχυρωθεί, έπειτα από σκληρούς αγώνες. Και το γεγονός ότι πολλές ψήφοι είναι για το ρέμα δεν είναι θέμα φύλου, αλλά ποιότητας σκέψης και πολλών άλλων παραμέτρων (οι περισσότεροι άνθρωποι εξ ορισμού είναι ηλίθιοι, τι να κάνουμε;;;)

Φυσικά και η αντιστοιχία κουρτίνες-πολιτική δεν έχει καμία λογική. Πολλές είναι οι γυναίκες που ασχολούνται με την Πολιτική και αυτό αποδεικνύει την εξέλιξη της κοινωνίας. Και η ΝΔ έχει τέτοιες γυναίκες. Ας πούμε στις Ευρωεκλογές ήμουν εφορευτική επιτροπή (γμσ τα) και κάθισα όλη μέρα στο εκλογικό κέντρο, συζητώντας. Γραφικοί πέρασαν πολλοί, από όλες τις παρατάξεις. Αυτή που με βοήθησε περισσότερο ήταν από το ΚΚΕ. Αυτή που με εντυπωσίασε περισσότερο ήταν με τη Νέα Δημοκρατία, τόσο με την ποιότητα λόγου όσο και με την συμπεριφορά της καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας. Στο τέλος φυσικά της είπα "χαριτολογώντας" ότι χαραμίζεται με την παράταξη που επέλεξε, αλλά και πάλι δεν συφύλιασε. Τέσπα, θέλω να πω ότι θα βρεις άξιους ανθρώπους σε κάθε ιδεολογία (σχεδόν) και δεν είναι θέμα φύλου.

Οκ, συμφωνώ ότι το σεξ σε βοηθά να ξελαμπικάρεις σε κάθε πτυχή της καθημερινότητας, οπότε η έλλειψή του έχει παρενέργειες, όχι μόνο στην ενασχόληση της Πολιτικής.
Γενικότερα, πάντως, τα στερεότυπα καλά κρατούν και στο πχόρουμ εν έτει 2019. Με ταξιδεύει αρκετά χρόνια πίσω, όταν έγραφα καθημερινά εδώ.

Στο θέμα της ποσόστωσης, είναι άσχημο το γεγονός ότι πρέπει να υπάρχει. Κανονικά έπρεπε να είναι κοινή λογική, βίωμα, κάτι κοινώς αποδεκτό ότι οφείλει μια κοινωνία να εκπροσωπείται από άνδρες και γυναίκες ΣΧΕΔΟΝ ισόποσα ή τουλάχιστον όχι με αυτό το χάσμα που βλέπουμε και σήμερα.
Στέλλα, ο άνθρωπος που τα γράφει αυτά δεν έχει ούτε ήθος ούτε αιδώ. Κανονικά, δε θα έπρεπε να έχει θέση και στο φόρουμ, αλλά προφανώς τον ανέχονται γιατί έχει πολύ ελεύθερο χρόνο και γράφει πολλά ποστς. Εγώ προτείνω να τον βάλουμε στο μπλοκ λιστ, να μιλάει με τους ομοίους του και με όποιους τον ανέχονται.
Κάτω τα χέρια από τον fagano, πάνω από όλα είναι Τουμπιωτης και ως Τουμπιωτες ενημερώνουμε ότι δεν θα ανεχτουμε εξόντωση του, όποιος προσπαθήσει να τα βάλει με παιδιά της γειτονιάς μας θα μας βρει μπροστά του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sid Vicious την 13 Ιούλ 2019, 15:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 13 Ιούλ 2019, 15:57

Μηχανικός έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:52
pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:45
δ) Τον ανόθευτο ανταγωνισμό τον οχτρεύεται αυτός που φοβάται.
Να προτείνεις να σταματήσουν να γίνονται αγώνες μόνο για γυναίκες
και να μπαίνουν οι γυναίκες στα σώματα ασφαλείας και στο στρατό με τις ίδιες αθλητικές επιδόσεις με τους άνδρες. :D
Βεβαίως, συμφωνώ απόλυτα. Στις δουλειές που χρειάζεται να είσαι μόνο ντούκι και κατά τα λοιπά ένας ηλίθιος, ας υπάρχει διαγωνισμός σωματικής ρώμης. Θα διαφωνήσω όμως ότι ο στρατός και τα σώματα ασφαλείας είναι τέτοιες δουλειές...
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 13 Ιούλ 2019, 15:57

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:56
pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:48
stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:25


Seriously?

Ελπίζω να τρολάρεις, Φαγανούλη. Το δικαίωμα ψήφου έχει κατοχυρωθεί, έπειτα από σκληρούς αγώνες. Και το γεγονός ότι πολλές ψήφοι είναι για το ρέμα δεν είναι θέμα φύλου, αλλά ποιότητας σκέψης και πολλών άλλων παραμέτρων (οι περισσότεροι άνθρωποι εξ ορισμού είναι ηλίθιοι, τι να κάνουμε;;;)

Φυσικά και η αντιστοιχία κουρτίνες-πολιτική δεν έχει καμία λογική. Πολλές είναι οι γυναίκες που ασχολούνται με την Πολιτική και αυτό αποδεικνύει την εξέλιξη της κοινωνίας. Και η ΝΔ έχει τέτοιες γυναίκες. Ας πούμε στις Ευρωεκλογές ήμουν εφορευτική επιτροπή (γμσ τα) και κάθισα όλη μέρα στο εκλογικό κέντρο, συζητώντας. Γραφικοί πέρασαν πολλοί, από όλες τις παρατάξεις. Αυτή που με βοήθησε περισσότερο ήταν από το ΚΚΕ. Αυτή που με εντυπωσίασε περισσότερο ήταν με τη Νέα Δημοκρατία, τόσο με την ποιότητα λόγου όσο και με την συμπεριφορά της καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας. Στο τέλος φυσικά της είπα "χαριτολογώντας" ότι χαραμίζεται με την παράταξη που επέλεξε, αλλά και πάλι δεν συφύλιασε. Τέσπα, θέλω να πω ότι θα βρεις άξιους ανθρώπους σε κάθε ιδεολογία (σχεδόν) και δεν είναι θέμα φύλου.

Οκ, συμφωνώ ότι το σεξ σε βοηθά να ξελαμπικάρεις σε κάθε πτυχή της καθημερινότητας, οπότε η έλλειψή του έχει παρενέργειες, όχι μόνο στην ενασχόληση της Πολιτικής.
Γενικότερα, πάντως, τα στερεότυπα καλά κρατούν και στο πχόρουμ εν έτει 2019. Με ταξιδεύει αρκετά χρόνια πίσω, όταν έγραφα καθημερινά εδώ.

Στο θέμα της ποσόστωσης, είναι άσχημο το γεγονός ότι πρέπει να υπάρχει. Κανονικά έπρεπε να είναι κοινή λογική, βίωμα, κάτι κοινώς αποδεκτό ότι οφείλει μια κοινωνία να εκπροσωπείται από άνδρες και γυναίκες ΣΧΕΔΟΝ ισόποσα ή τουλάχιστον όχι με αυτό το χάσμα που βλέπουμε και σήμερα.
Στέλλα, ο άνθρωπος που τα γράφει αυτά δεν έχει ούτε ήθος ούτε αιδώ. Κανονικά, δε θα έπρεπε να έχει θέση και στο φόρουμ, αλλά προφανώς τον ανέχονται γιατί έχει πολύ ελεύθερο χρόνο και γράφει πολλά ποστς. Εγώ προτείνω να τον βάλουμε στο μπλοκ λιστ, να μιλάει με τους ομοίους του και με όποιους τον ανέχονται.
Κάτω τα χέρια από τον fagano, πάνω από όλα είναι Τουμπιωτης και ως Τουμπιωτες ενημερώνουμε ότι όποιος προσπαθήσει να τα βάλει με παιδιά της γειτονιάς μας θα μας βρει μπροστά του.
Τουμπιώτης είναι. Είναι και ΠΑΟΚ όμως?
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11623
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 13 Ιούλ 2019, 15:59

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:57
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:56
pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:48


Στέλλα, ο άνθρωπος που τα γράφει αυτά δεν έχει ούτε ήθος ούτε αιδώ. Κανονικά, δε θα έπρεπε να έχει θέση και στο φόρουμ, αλλά προφανώς τον ανέχονται γιατί έχει πολύ ελεύθερο χρόνο και γράφει πολλά ποστς. Εγώ προτείνω να τον βάλουμε στο μπλοκ λιστ, να μιλάει με τους ομοίους του και με όποιους τον ανέχονται.
Κάτω τα χέρια από τον fagano, πάνω από όλα είναι Τουμπιωτης και ως Τουμπιωτες ενημερώνουμε ότι όποιος προσπαθήσει να τα βάλει με παιδιά της γειτονιάς μας θα μας βρει μπροστά του.
Τουμπιώτης είναι. Είναι και ΠΑΟΚ όμως?
:lol::lol:
σκουλικαντέρα είναι Πάλ μου...
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός
Je suis Joost Klein

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12090
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Ιούλ 2019, 16:01

Αυτό δεν έχει τόση σημασία, η Τούμπα προυπαρχει του ΠΑΟΚ, προυπαρχει και της Θεσσαλονίκης ακόμη. Τις οποιες εσωτερικές διαφορές μας θα τις λύσουμε μεταξύ μας, δεν είναι θέμα μη-Τουμπιωτων
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sid Vicious την 13 Ιούλ 2019, 16:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 13 Ιούλ 2019, 16:02

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:59
pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:57
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:56

Κάτω τα χέρια από τον fagano, πάνω από όλα είναι Τουμπιωτης και ως Τουμπιωτες ενημερώνουμε ότι όποιος προσπαθήσει να τα βάλει με παιδιά της γειτονιάς μας θα μας βρει μπροστά του.
Τουμπιώτης είναι. Είναι και ΠΑΟΚ όμως?
:lol::lol:
σκουλικαντέρα είναι Πάλ μου...
Αναμενόμενο...
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 13 Ιούλ 2019, 16:02

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 16:01
Αυτό δεν έχει τόση σημασία, η Τούμπα προυπαρχει του ΠΑΟΚ, προυπαρχει και της Θεσσαλονίκης ακόμη.
Τούμπα=ΠΑΟΚ
Σκωλικόφιλε!
Σκωλικολάγνε!
Ουρτ!
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26028
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Ιούλ 2019, 16:03

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:55
Αγις έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:50
pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:45


Το ξέρεις που εδώ και πολλά χρόνια έπαιζε και το έργο άγαμος υιός (σύνταξη κλπ)? :smt005:

Απαντώντας δε σε όλους, έχω να σας πω τα εξής:
α) Ξου ζωντόβολα! Τόσα χρόνια στο πχώρουμ, έχω μάθει πότε πέφτει σύρμα για ομαδικό τρολ.
β)Όσο τρολ και να κάνετε, όση πλάκα και να κάνετε, δεν θα καλύψετε την έλλειψη ήθους που επέδειξε το καρντάσι σας. Απλά, είναι ντροπή.
γ) Ούτε καν οι γυναίκες της γενιάς σας δεν ήταν έτσι χάλια όπως θέλετε να περιγράφετε.
δ) Τον ανόθευτο ανταγωνισμό τον οχτρεύεται αυτός που φοβάται. Σωστο κ είναι το μόνο
:wave:
Ανόθευτος ανταγωνισμός είναι να τρέχεις εσύ με ποδήλατο και να τρέχω κι εγώ με ποδήλατο. Ή να τρέχεις εσύ με τα πόδια και να τρέχω κι εγώ με τα πόδια. Όχι να τρέχεις εσύ με ποδήλατο κι εγώ με τα πόδια.
Η φυση δεν μοιράζει ποδήλατα σε ολους κ ολες - κατσε εξέδρα με ποπ κορν αν δεν μπορεις :wave:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών