Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12149
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Sid Vicious » 22 Μαρ 2021, 12:40

Περί φυσιολογικοτητος εάν θέλουμε να είμαστε απόλυτοι έχει καποιο δίκιο η Ναιδα καθώς μονάχα η κατά φυσιν διείσδυση δίχως προφυλαξη και με μεταφορά του γενετικού υλικού εντός είναι το ξεκάθαρα φυσιολογικό. Και αυτό μονάχα για ένα αρσενικό και ένα θηλυκό της κάθε ομάδας καθώς είναι αφύσικο να προβαίνουν σε αυτή την πράξη τα υπόλοιπα μέλη της ομάδος.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Naida » 22 Μαρ 2021, 12:43

hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:24
Gherschaagk έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:18
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:07
Όχι ματιά μου. Αν κάνω κάτι που δεν γουστάρω, ξενέρωσα.
Σήκω φύγε αν ξενέρωσες. Την σεξουαλική κακοποίηση δεν καταλαβαίνω και πως διαθέτεις το σώμα σου μόνο για την ικανοποίηση του άλλου.

Εντωμεταξύ όλα αυτά τα λέει η Νάιδα, που μας έχει διηγηθεί τα απίθανα για αλληλοκαταπίεση με τον δικό της.
Στο σεξ δεν έχουμε καμία αλληλοκαταπιεση. Υπάρχει σεβασμός και για αυτό τα βρίσκουμε απόλυτα, το μόνο που διαφωνούμε επειδή του αρέσει να με πιάνει από το λαιμό, το οποίο μ αρέσει και μένα αλλά τον φοβάμαι, και του έχω πει να μην το κάνει και το σέβεται. Κι αν πάνω στην ένταση πάει να το κάνει ή θα του πω κάτι ή θα κάνω κάτι και θα σταματήσει. Άλλη φορά μπορεί να πάρω εγώ το χέρι του να το βάλω εκεί. Εγώ μπορεί να του κάνω κάτι που να μην γουστάρει. Θα μου το πει, τέλος δεν θα το ξανακάνω. Σεβασμός.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13759
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Ναύτης » 22 Μαρ 2021, 12:44

Δεν είμαι κάνας γαμίκος, ούτε και καλόγερος, αλλά in real life κατάποση (λέμε να το θέλει, όχι να κάνει χάρη) παίζει 1/200 και πρωκτικό (με τους ίδιους όρους) 1/100.
btw έχει ενδιαφέρον η αντίδραση των περισσοτέρων ανδρών αν, αμέσως μετά την κατάποση που για κάποιον λόγο κάποιοι άντρες θεωρούν καβλέ, η γυναίκα δοκιμάσει να τούς φιλήσει. :lol:
bottom line όλα είναι οκ και φυσιολογικά μεταξύ ενός ζευγαριού, αρκεί να γουστάρουν και οι δυο. Αν δεν γουστάρουν, βρίσκουν άλλο ταίρι που να γουστάρει και είναι και πάλι όλα κομπλέ.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Naida » 22 Μαρ 2021, 12:47

hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:38
Και για να τελειώνουμε, Naida, αν αυτός την χώριζε, όπως θες εσύ, μετά η ιστορία θα ήταν «με χώρισε γιατί δεν του έκανα πίπες» και θα τον έλεγες χοντρομαλάκα.

Περίπτωση να βρεις προβληματική την προβληματική δεν υπήρχε.
Οχι θα έλεγα καλά έκανε αφού δεν τα έβρισκαν. Απλό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33098
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Ασέβαστος » 22 Μαρ 2021, 12:48

Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:37
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:27
Αν θέλετε τελείως φυσιολογικά πράγματα να σας ενημερώσω πως το τσιμπουκωμα, κατάποση, πρωκτικό δεν είναι μέσα σε αυτά.
Σύμφωνοι, για την Εκκλησία δεν είναι, αλλά αν είναι θεούσσα, να το πει, όχι να τον βάζει να σαλιώνει το γραμματόσημο μισή ώρα και μετά όταν ο άλλος της ζητήσει, να της μυρίζει ψαρίλα.
να ξαναπω.

της μυριζει ψαριλα μερικες φορες, οχι ολες. καποιες φορες τον ρουφαει με ευχαριστηση.

θεμα ποσοτητας ειναι. οτι δηλαδη ο 22χρονος ειναι πυρκαβλος, και θελει συνεχεια.

προβληματα που εχει ο (φανταστικος) κοσμος.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Naida » 22 Μαρ 2021, 12:49

Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:37
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:27
Αν θέλετε τελείως φυσιολογικά πράγματα να σας ενημερώσω πως το τσιμπουκωμα, κατάποση, πρωκτικό δεν είναι μέσα σε αυτά.
Σύμφωνοι, για την Εκκλησία δεν είναι, αλλά αν είναι θεούσσα, να το πει, όχι να τον βάζει να σαλιώνει το γραμματόσημο μισή ώρα και μετά όταν ο άλλος της ζητήσει, να της μυρίζει ψαρίλα.
Όχι λεβέντη μου. Βάσει φύσης μιλάω και όχι εκκλησίας. Η φύση ειναι η αναπαραγωγή. Αφού θέτετε το φυσιολογικό ε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41086
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:49

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:47
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:38
Και για να τελειώνουμε, Naida, αν αυτός την χώριζε, όπως θες εσύ, μετά η ιστορία θα ήταν «με χώρισε γιατί δεν του έκανα πίπες» και θα τον έλεγες χοντρομαλάκα.

Περίπτωση να βρεις προβληματική την προβληματική δεν υπήρχε.
Οχι θα έλεγα καλά έκανε αφού δεν τα έβρισκαν. Απλό.
Ναι, το έχουμε δει κι αυτό σε άλλα νήματα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41086
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:51

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:49
Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:37
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:27
Αν θέλετε τελείως φυσιολογικά πράγματα να σας ενημερώσω πως το τσιμπουκωμα, κατάποση, πρωκτικό δεν είναι μέσα σε αυτά.
Σύμφωνοι, για την Εκκλησία δεν είναι, αλλά αν είναι θεούσσα, να το πει, όχι να τον βάζει να σαλιώνει το γραμματόσημο μισή ώρα και μετά όταν ο άλλος της ζητήσει, να της μυρίζει ψαρίλα.
Όχι λεβέντη μου. Βάσει φύσης μιλάω και όχι εκκλησίας. Η φύση ειναι η αναπαραγωγή. Αφού θέτετε το φυσιολογικό ε.
Όπως είπα παραπάνω, είναι τόσο συχνό στον ζωικό κόσμο που το κάνουν μέχρι και οι αράχνες (ναι). Κοινώς, αν περιμένει λίγο ακόμα η κοπέλα να κάνει σεξ, που έχει φτάσει τα 20 και ακόμη τίποτα, οι αράχνες στο τιτί της θα κάνουν πίπες και αυτή θα λέει πίπες σε περιοδικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13759
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Ναύτης » 22 Μαρ 2021, 12:52

Ασέβαστος έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:48
της μυριζει ψαριλα μερικες φορες, οχι ολες
Έχει σχέση με τη διατροφή και με την υγιεινή του άντρα η οσμή του σπέρματος φίλε.
Το ίδιο ασφαλώς συμβαίνει και την οσμή και τη γεύση των κολπικών υγρών της γυναίκας. Στις γυναίκες μάλιστα μπορεί να είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41086
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από hellegennes » 22 Μαρ 2021, 12:54

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:43
Στο σεξ δεν έχουμε καμία αλληλοκαταπιεση. Υπάρχει σεβασμός και για αυτό τα βρίσκουμε απόλυτα.
Ναι, αυτό θυμάμαι κι εγώ από τις αφηγήσεις σου.

Naida έγραψε:Θες να σου ζητήσω συγνώμη; Τον αγκαλιάζω και δίνω φιλάκι . Θα σου ζητήσω.
Στα γόνατα.
Γιατί στα γονατα; για να με ταπεινωσεις;
Ακριβώς.
Να σου πω, να δώσω κώλο καλύτερα;
Το σκέφτεται λίγο.
Όχι στα γόνατα και συγνώμη.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Naida » 22 Μαρ 2021, 12:55

hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:49
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:47
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:38
Και για να τελειώνουμε, Naida, αν αυτός την χώριζε, όπως θες εσύ, μετά η ιστορία θα ήταν «με χώρισε γιατί δεν του έκανα πίπες» και θα τον έλεγες χοντρομαλάκα.

Περίπτωση να βρεις προβληματική την προβληματική δεν υπήρχε.
Οχι θα έλεγα καλά έκανε αφού δεν τα έβρισκαν. Απλό.
Ναι, το έχουμε δει κι αυτό σε άλλα νήματα.
Για μένα το να υπάρχει ικανοποίηση και σεβασμός στο σεξουαλικό κομμάτι είναι πολύ σημαντικό. Εφόσον έχεις σχέση η οποία δεν είναι τόσο σημαντικό συναισθηματικά και δεν σε ικανοποιεί σεξουαλικά τι να τον κάνεις;
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:51
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:49
Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:37
Σύμφωνοι, για την Εκκλησία δεν είναι, αλλά αν είναι θεούσσα, να το πει, όχι να τον βάζει να σαλιώνει το γραμματόσημο μισή ώρα και μετά όταν ο άλλος της ζητήσει, να της μυρίζει ψαρίλα.
Όχι λεβέντη μου. Βάσει φύσης μιλάω και όχι εκκλησίας. Η φύση ειναι η αναπαραγωγή. Αφού θέτετε το φυσιολογικό ε.
Όπως είπα παραπάνω, είναι τόσο συχνό στον ζωικό κόσμο που το κάνουν μέχρι και οι αράχνες (ναι). Κοινώς, αν περιμένει λίγο ακόμα η κοπέλα να κάνει σεξ, που έχει φτάσει τα 20 και ακόμη τίποτα, οι αράχνες στο τιτί της θα κάνουν πίπες και αυτή θα λέει πίπες σε περιοδικά.
Οι αράχνες(καποιο είδος) σκοτώνουν και τον παρτενέρ μετα, είναι και αυτό μέρος της φύσης να ακολουθούμε;
hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:54
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:43
Στο σεξ δεν έχουμε καμία αλληλοκαταπιεση. Υπάρχει σεβασμός και για αυτό τα βρίσκουμε απόλυτα.
Ναι, αυτό θυμάμαι κι εγώ από τις αφηγήσεις σου.

Naida έγραψε:Θες να σου ζητήσω συγνώμη; Τον αγκαλιάζω και δίνω φιλάκι . Θα σου ζητήσω.
Στα γόνατα.
Γιατί στα γονατα; για να με ταπεινωσεις;
Ακριβώς.
Να σου πω, να δώσω κώλο καλύτερα;
Το σκέφτεται λίγο.
Όχι στα γόνατα και συγνώμη.
Καμιά σχέση με σεξουαλική κατάσταση όμως. Δεν κάναμε σεξ. Εκείνη την στιγμή.

Ρε τι μου το θύμισες :011:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Cavaliere » 22 Μαρ 2021, 12:57

Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:49
Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:37
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:27
Αν θέλετε τελείως φυσιολογικά πράγματα να σας ενημερώσω πως το τσιμπουκωμα, κατάποση, πρωκτικό δεν είναι μέσα σε αυτά.
Σύμφωνοι, για την Εκκλησία δεν είναι, αλλά αν είναι θεούσσα, να το πει, όχι να τον βάζει να σαλιώνει το γραμματόσημο μισή ώρα και μετά όταν ο άλλος της ζητήσει, να της μυρίζει ψαρίλα.
Όχι λεβέντη μου. Βάσει φύσης μιλάω και όχι εκκλησίας. Η φύση ειναι η αναπαραγωγή. Αφού θέτετε το φυσιολογικό ε.
Δηλαδή, φιληνάδα, εσύ δεν τον ρουφάς τον φραπέ. :lol:
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Prepon » 22 Μαρ 2021, 12:58

Dorian έγραψε:
22 Μαρ 2021, 09:51


είναι το δωρεάν ουσιαστικά ιντερνετικό πορνό που γίνεται εθισμός και ευκολία, και οι κοπέλες με τα social media και dating apps δεν είναι πλέον περιορισμένες σε επαφές μόνο κοινωνικού περίγυρου αλλά πανεύκολα έρχονται σε επικοινωνία ακόμα και με πολύ διάσημους πλούσιους κλπ. Φυσικά είναι fuck and dump "σχέσεις" στην καλύτερη εκπόρνευση να κερδίσουν κάτι λίγα αλλά αποτρελαίνονται. Δες τι ¨επιτυχίες¨είχαν τύποι που δεν βλέπονται με τις αποκαλύψεις στο θέατρο κλπ. Ευτυχώς ήρθε η σεξουαλικη επανάσταση και έχουμε πλέον "υγιείς" ανθρώπινες σχέσεις, όχι με την παραδοσιακή κακιά ηθική που εφτιαχναν σχεδόν όλοι οικογένειες παιδια κλπ.

:+1:

Δεν είναι τυχαίο ότι την σεξουαλική επανάσταση την έφεραν πρεζονια
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33098
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Ασέβαστος » 22 Μαρ 2021, 12:58

hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:51
αν περιμένει λίγο ακόμα η κοπέλα να κάνει σεξ, που έχει φτάσει τα 20 και ακόμη τίποτα, οι αράχνες στο τιτί της θα κάνουν πίπες και αυτή θα λέει πίπες σε περιοδικά.
:smt005::smt005::smt005:

καλο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12149
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Του έχω κάνει στοματικό sex παραπάνω φορές απ’όσες θα ήθελα....Πνίγομαι ............... στις ενοχές μου

Δημοσίευση από Sid Vicious » 22 Μαρ 2021, 13:00

hellegennes έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:51
Naida έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:49
Cavaliere έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:37
Σύμφωνοι, για την Εκκλησία δεν είναι, αλλά αν είναι θεούσσα, να το πει, όχι να τον βάζει να σαλιώνει το γραμματόσημο μισή ώρα και μετά όταν ο άλλος της ζητήσει, να της μυρίζει ψαρίλα.
Όχι λεβέντη μου. Βάσει φύσης μιλάω και όχι εκκλησίας. Η φύση ειναι η αναπαραγωγή. Αφού θέτετε το φυσιολογικό ε.
Όπως είπα παραπάνω, είναι τόσο συχνό στον ζωικό κόσμο που το κάνουν μέχρι και οι αράχνες (ναι). Κοινώς, αν περιμένει λίγο ακόμα η κοπέλα να κάνει σεξ, που έχει φτάσει τα 20 και ακόμη τίποτα, οι αράχνες στο τιτί της θα κάνουν πίπες και αυτή θα λέει πίπες σε περιοδικά.
Ο καψερος ο αραχνος ομως πληρωνει δυσαναλογο τιμημα, καλυτερα να μην φερνουμε αυτο το ειδος για παραδειγμα. Το αυτο και για τον αλογακο της παναγιας, σκιαχτηκα τωρα
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών