BEST SEX EVER

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 04 Ιουν 2019, 20:31

LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:15
Τελικά βιασμός είναι :
Να πάμε κάπου με την συγκατάθεση της να αρχησουμε τα κωλοπιασηματα τα γλωσσοφιλα ίσως μου πάρει και πιπα και μόλις μου γίνει κάγκελο λέει βάλτον εκεί που ξέρεις εγώ φεύγω και αν την μαγκωσω και την βάλω κάτω είναι βιασμός.

Το κορίτσι στην Ρόδο είναι άλλη ιστορία από αυτό που λεω
η ιδια ακριβως ιστορια ειναι: πηγε με τη θεληση της μαζι τους, της ζητησαν κατι που αρνηθηκε και την πλακωσαν στο ξυλο προκειμενου να το κανει. Και μετα την σκοτωσαν για να μην τους καρφωσει.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 04 Ιουν 2019, 20:38

Ασέβαστος έγραψε:
04 Ιουν 2019, 19:56
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2019, 19:29

Άρα έχουν ελαφρυντικό.
εχουν-δεν εχουν, το κοριτσι δε σηκωνεται απο τον ταφο. το παθαινω συχνα σε συζητηση με γυναικες αυτο. αντι να κοιτανε πως θα λυθει ενα προβλημα η πως θα αποφευχθούν συνεπειες μιας καταστροφης, κοιτανε ποιος φταιει και πως θα τιμωρηθει. ειναι πολυ δευτερευον αυτο. πρωτευει το να αποφυγουμε τον φονο, βιασμο, οτι.
Είναι τρόπος σκέψης ανεξάρτητος από φύλα, καμιά φορά.

Κάποιος κοντινός μου έλεγε, το ξέρω ότι εδώ παραβιάζουν συστηματικά το στοπ, ε, αν με τρακάρουν θα φταίνε. Δηλαδή ρίσκαρε να σακατευτεί και οπωσδήποτε να μπλέξει με ασφαλιστικές αλλά ήταν ήσυχος ότι θα έφταιγε κάποιος άλλος! Ευτυχώς όταν έτυχε το τρακάρισμα και δεν "έτυχε" τελικά, δεν σακατεύτηκε κανείς τουλάχιστον. Αλλά το μπλέξιμο, μπλέξιμο.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14849
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 04 Ιουν 2019, 20:43

blackpaint έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:28
Ασέβαστος έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:06
blackpaint έγραψε:
04 Ιουν 2019, 19:40


Η αληθεια ειναι καπου στη μεση. Θυμασαι εκεινο τον οπωροπωλη στην ξανθη που βιασε και εκαψε ζωντανη μια νεα γυναικα; Ειχε ηδη κανει εναν βιασμο απο τον οποιον αθωωθηκε. Εαν τον ειχανε μπουζουριασει στον πρωτο του, το θυμα του τωρα θα ζουσε.
δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει αυτο που λες, φυσικα και πρεπει να μπουζουριαζουνε οποιον κανει οποιοδηποτε εγκλημα. το δικο μου ερωτημα ειναι τι να προτεινουμε σε μια νεα γυναικα, τι θα λεγαμε στην κορη μας; παιζε με τους αντρες οσο γουσταρεις, αν πεσεις στον ζαβο και σε σφαξει, μετα θα τιμωρηθει, ολα καλα.
η προσεχε πως φερεσαι, μην πεσεις σε κανα ζαβο και σε κλαιμε;
νομιζω πως εχει εξισου μεγαλη σημασια και τι λεμε στους γιους μας. Αμα τους μεγαλωνουμε με αρχες οπως να μην αφηνουν κανενα γυναιο να "προσβαλει τον ανδρισμο τους" η πως το γυναικειο οχι σημαινει ισως και αλλες τετοιες μαλακιες, τους γαλουχουμε με μια τοξικη κουλτουρα που γενναει σεξιστες και βιαστες.
Οπως λεει κι ο ποιητης
My daddy said, "Treat young girls like your mother"
:smt017
Είχα πει σε μια γκόμενα να μου φτιάξει ένα τοστ να φάω και μου είπε
"Τράβα στην μάνα σου να σου κάνει".

Δεν της συμπεριφέρθηκα σωστά λες;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33227
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Ιουν 2019, 20:43

blackpaint έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:28

νομιζω πως εχει εξισου μεγαλη σημασια και τι λεμε στους γιους μας. Αμα τους μεγαλωνουμε με αρχες οπως να μην αφηνουν κανενα γυναιο να "προσβαλει τον ανδρισμο τους" η πως το γυναικειο οχι σημαινει ισως και αλλες τετοιες μαλακιες, τους γαλουχουμε με μια τοξικη κουλτουρα που γενναει σεξιστες και βιαστες.
Οπως λεει κι ο ποιητης
My daddy said, "Treat young girls like your mother"
αυτα δεν τα λεγαμε ποτε στους γιους μας. ακομη και οι παλαιοτεροι, λεγανε "προσεχε μην ατιμασεις καμμια, γιατι μετα θα σε βαλω να την παρεις, εστω και με το δικκανο." ποσο μαλλον να τη βιασεις, παιζει να σε σκοτωνε ο ιδιος σου ο πατερας.

τωρα τους λεμε το ιδιο περιπου που λεμε και στις κορες. "προσεχε μην πεσεις σε κανα ζαβο" για αλλους λογους, και αλλο ειδος ζαβου, αλλα η κεντρικη συμβουλη ειναι η ιδια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 04 Ιουν 2019, 20:47

Ορέστης 35 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:25
LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:15
Τελικά βιασμός είναι :
Να πάμε κάπου με την συγκατάθεση της να αρχησουμε τα κωλοπιασηματα τα γλωσσοφιλα ίσως μου πάρει και πιπα και μόλις μου γίνει κάγκελο λέει βάλτον εκεί που ξέρεις εγώ φεύγω και αν την μαγκωσω και την βάλω κάτω είναι βιασμός.

Το κορίτσι στην Ρόδο είναι άλλη ιστορία από αυτό που λεω
Πολυ καλη ερωτηση. Σε κατι αναλογο ειχα γινει μαρτυρας στο κεντρο της Αθηνας. Μια πορνη ειχε φερει ενα γερο πισω απο κατι δεντρα. Αυτος αρνηθηκε να την πληρωσει. Εκεινη εφυγε και τον αφησε να την παιζει μονος του. Πηγε παραδιπλα σε κατι Αλβανους πο χορευαν μπρεηκ-ντανς και τους φωναξε να τον δειρουν. True Story, ο ενας δουλευει στο σουβλατζιδικο Θωμας τωρα.

Ορέστη για πορνη λες που είναι ίδια ιστορία;
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 04 Ιουν 2019, 20:49

blackpaint έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:31
LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:15
Τελικά βιασμός είναι :
Να πάμε κάπου με την συγκατάθεση της να αρχησουμε τα κωλοπιασηματα τα γλωσσοφιλα ίσως μου πάρει και πιπα και μόλις μου γίνει κάγκελο λέει βάλτον εκεί που ξέρεις εγώ φεύγω και αν την μαγκωσω και την βάλω κάτω είναι βιασμός.

Το κορίτσι στην Ρόδο είναι άλλη ιστορία από αυτό που λεω
η ιδια ακριβως ιστορια ειναι: πηγε με τη θεληση της μαζι τους, της ζητησαν κατι που αρνηθηκε και την πλακωσαν στο ξυλο προκειμενου να το κανει. Και μετα την σκοτωσαν για να μην τους καρφωσει.

Αυτη πήγε για παρτουζα με χασηκλιδες και μου λες είναι ίδια ιστορία;
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24762
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 04 Ιουν 2019, 20:54

LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:15
Τελικά βιασμός είναι :
Να πάμε κάπου με την συγκατάθεση της να αρχησουμε τα κωλοπιασηματα τα γλωσσοφιλα ίσως μου πάρει και πιπα

Σε αυτό το σημείο λογικά έχεις κάψει όλα τα αποθέματα κωλοφαρδιας για δέκα χρόνια και αναγκαστικά ξυπνάς.

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 20:57

Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:58
ενωσηΚ έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:32
Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:22
Κάτι φίλες μου λένε ότι πάνω από 40 δεν αντέχουν και πολύ οι άντρες...
Τύπισσα, αυτα τα λενε θεωρητικως/επιπολαια/ναϊδίστικα ή μιλάνε εγκυρα εχοντας εφαρμόσει πληθώρα συγκριτικων τεστ????


Αγις
Συγκεκριμένη φίλη την ακούω προσεκτικά γιατί έχει σωστή άποψη σε άλλα θέματα, οπότε... Και βρήκε χόμπι να ασχολείται με άντρες. Νέους συγκεκριμένα, αν λέει κάτι αυτό... :102:
Οχι μωρε, τι να λεει
(εχεις πμ)
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Ορέστης 35

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 04 Ιουν 2019, 20:57

LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:47
Ορέστης 35 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:25
LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:15
Τελικά βιασμός είναι :
Να πάμε κάπου με την συγκατάθεση της να αρχησουμε τα κωλοπιασηματα τα γλωσσοφιλα ίσως μου πάρει και πιπα και μόλις μου γίνει κάγκελο λέει βάλτον εκεί που ξέρεις εγώ φεύγω και αν την μαγκωσω και την βάλω κάτω είναι βιασμός.

Το κορίτσι στην Ρόδο είναι άλλη ιστορία από αυτό που λεω
Πολυ καλη ερωτηση. Σε κατι αναλογο ειχα γινει μαρτυρας στο κεντρο της Αθηνας. Μια πορνη ειχε φερει ενα γερο πισω απο κατι δεντρα. Αυτος αρνηθηκε να την πληρωσει. Εκεινη εφυγε και τον αφησε να την παιζει μονος του. Πηγε παραδιπλα σε κατι Αλβανους πο χορευαν μπρεηκ-ντανς και τους φωναξε να τον δειρουν. True Story, ο ενας δουλευει στο σουβλατζιδικο Θωμας τωρα.

Ορέστη για πορνη λες που είναι ίδια ιστορία;
διοτι και η πορνη περιμενε να πληρωθει και την αφησε στα κρυα του λουτρου ο πελατης και εβαλε τους αλβανους να τον μαγκωσουν

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 20:58

Ασέβαστος έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:09
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:03

Εστιάζεις στο πως οι γυναίκες να αντιμετωπίσουν το πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι η νοοτροπία που καλλιεργείται και διατηρείται. Ότι ο άντρας είναι άντρας και το κέφι του θα κάνει.
δεν καλλιεργω εγω αυτη τη νοοτροπια. εγω καλλιεργω τη νοοτροπια "το νου σου, υπαρχουν και ζαβοι"
Κάνεις λάθος. Καλλιεργείς την νοοτροπία της πρόκλησης ως αιτία. Έλα μου όμως που οι βιασμοί δεν γίνονται επειδή η γυναίκα δεν πρόσεξε ή προκάλεσε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 21:00

LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:15
Τελικά βιασμός είναι :
Να πάμε κάπου με την συγκατάθεση της να αρχησουμε τα κωλοπιασηματα τα γλωσσοφιλα ίσως μου πάρει και πιπα και μόλις μου γίνει κάγκελο λέει βάλτον εκεί που ξέρεις εγώ φεύγω και αν την μαγκωσω και την βάλω κάτω είναι βιασμός.

Το κορίτσι στην Ρόδο είναι άλλη ιστορία από αυτό που λεω
Συναινεί να την βάλεις κάτω;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 21:01

blackpaint έγραψε:
04 Ιουν 2019, 19:10
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 19:01
Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:58


Συγκεκριμένη φίλη την ακούω προσεκτικά γιατί έχει σωστή άποψη σε άλλα θέματα, οπότε... Και βρήκε χόμπι να ασχολείται με άντρες. Νέους συγκεκριμένα, αν λέει κάτι αυτό... :102:

Αλλά δεν είναι το παν το κρεβάτι, σε αυτή τη ζωή. Μπορεί να διαχωρίσει το κρεβάτι από τα υπόλοιπα, δεν μπορούν ή δεν θέλουν να το κάνουν όλοι και όλες αυτό. Εμένα τα μωρά με αρέσουν για οφθαλμόλουτρο αυστηρά.
Αυτό, μόνο να χαζεύεις είναι. Και μόνο που ξέρεις είναι μικρότερος μπαίνεις σε άλλη διάθεση. Να το νταντέψεις :lol:
Ενας μακρινος ξαδερφος παντρευτηκε γυναικα σχεδον 20χρονια μεγαλυτερη του. Ενταξει, δυνατη παρουσια, και κανονικη υπερπαραγωγη (ενισχυση στο στηθος, μαλλι τρικολορε, τατου τ ονομα του ξαδερφου στον καρπο, υπερσεξυ ντυσιμο) αλλα εχει ενα χαρακτηρα του στυλ "τι ωραιο χρωμα βαψατε το σαλονι, σκατουλι ειναι;" "αυτο ειναι το σκυλακι σου; ασχημουλικο ειναι" (στην 8χρονη ανηψια της- δακρυ κορομηλο μετα) και φυσικα μετα απο κανα δυο ποτηρακια στα οικογενειακα τραπεζια αρχιζει παντα τα σοκιν ανεκδοτα. Ο ξαδερφος παντως δειχνει πολυ ικανοποιημενος και νομιζω πως την εχει καταβρει να ειναι το μπόυ τόυ της και δεν τον χαλαει καθολου το νταντεμα.

Ναταλία Γερμανού, Μελινα Ασλανίδου ή Αγγελική Ηλιάδη, τυπε;
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 04 Ιουν 2019, 21:05

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 21:00
LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:15
Τελικά βιασμός είναι :
Να πάμε κάπου με την συγκατάθεση της να αρχησουμε τα κωλοπιασηματα τα γλωσσοφιλα ίσως μου πάρει και πιπα και μόλις μου γίνει κάγκελο λέει βάλτον εκεί που ξέρεις εγώ φεύγω και αν την μαγκωσω και την βάλω κάτω είναι βιασμός.

Το κορίτσι στην Ρόδο είναι άλλη ιστορία από αυτό που λεω
Συναινεί να την βάλεις κάτω;

Συναινεί σε όλα από πανω
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 21:08

LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 21:05
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 21:00
LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 20:15
Τελικά βιασμός είναι :
Να πάμε κάπου με την συγκατάθεση της να αρχησουμε τα κωλοπιασηματα τα γλωσσοφιλα ίσως μου πάρει και πιπα και μόλις μου γίνει κάγκελο λέει βάλτον εκεί που ξέρεις εγώ φεύγω και αν την μαγκωσω και την βάλω κάτω είναι βιασμός.

Το κορίτσι στην Ρόδο είναι άλλη ιστορία από αυτό που λεω
Συναινεί να την βάλεις κάτω;

Συναινεί σε όλα από πανω
Ωραία λοιπόν συναινεί στο να γίνει κάποια κατάσταση αλλά μετά για Χ,ψ λόγο δε γουστάρει να συνεχίσει. Το έχει το δικαίωμα αυτό;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 04 Ιουν 2019, 21:13

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 21:08
LEONAS έγραψε:
04 Ιουν 2019, 21:05
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 21:00


Συναινεί να την βάλεις κάτω;

Συναινεί σε όλα από πανω
Ωραία λοιπόν συναινεί στο να γίνει κάποια κατάσταση αλλά μετά για Χ,ψ λόγο δε γουστάρει να συνεχίσει. Το έχει το δικαίωμα αυτό;

Τι ήρθε τότε για να ξευτιλησει τον ανδρισμο μου;
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών